Контроль маркування Code-M Camera в хімічній промисловості

Друк та контроль маркування alphaJET mondo Code-M Camera від Koenig&Bauer GmbH (ex KBA Metronic)

Будь то продукти харчування, ліки або косметика: не обійтися без номерів партій і термінів придатності. Ця інформація повинна бути гарантовано на кожній одиниці товару, щоб в майбутньому можна було надійно ідентифікувати партію, до якої відноситься продукт.

Вдале поєднання струменевого принтера alphaJET, програми code-M і камери VeriSens від спеціалізованого виробника датчиків Baumer друкує дані безпосередньо з бази даних і відразу перевіряє надруковану інформацію. Таким чином, всі продукти можуть бути віднесені до конкретної виробничої партії з гарантованою якістю.

Перевірена якість

З 1925 року Henry Lamotte Oils GmbH є одним з провідних постачальників і виробників масел, мастил, смол і основ, а також ароматичних екстрактів.

Вірна своєму Ганзейскому характеру, компанія надає великого значення чесним і стійким діловим відносинам та пишається своїми давніми стосунками з клієнтами і постачальниками.

Глибоке знання ринку, відданий персонал і постійний контроль якості є факторами, що сприяють інноваційному бізнес-клімату.

Широка клієнтська база включає в себе харчову промисловість, підприємства роздрібної торгівлі харчовими продуктами, фармацевтичну і косметичну галузі, а також галузь виробництва кормів та хімічну промисловість.

1. Початкова точка

Друк та перевірка маркування системою машинного зору

Після чистої кімнати конвеєрна стрічка транспортує заповнені і запечатані продукти до місця упаковки. Тут струменевий принтер додає два рядки маркування на різні упаковки (наприклад, пляшки, складені коробки або банки).

Однак якщо продукти рухаються дуже близько один до одного на конвеєрній стрічці, може трапитися так, що датчик ідентифікує тільки один елемент і, таким чином, відправляє тільки один сигнал друку на струменевий принтер. Візуальний контроль з боку працівника також залишає місце для помилки.

2. Рішення для якості та безпеки

 

Краплеструменевий маркувальник alphaJET mondo з системою контролю друку Code-M CameraСтруменевий принтер, програмне забезпечення та камера вже ідеально поєднуються в стандартній комбінації: alphaJET + code-M camera + VeriSens.

Пробна установка на виробничій лінії майже відразу дала позитивні результати, так як технічна команда Henry Lamotte Oils вже підготувала тестову установку найкращим чином.

Було застосовано розділення продуктів за різницею в швидкості.

03 Контроль системою технічного зору

Інтерфейс маркувальника alphaJET mondo з результатами контролю якості маркування Програма Code-М перевіряє, по-перше, що продукти йдуть достатньо далеко один від одного, а по-друге, що було нанесено весь текст маркування. На наступному кроці камера і Code-M також можуть перевірити зміст тексту.

Середня швидкість конвеєрної стрічки становить від 12 до 15 м/хв не є проблемою для кодування продукту за допомогою системи alphaJET.

Перевірка камерою ідеально виконується на відстані 135 мм від центру голівки до центру об’єктива камери.

Себастьян Фезенфельд, керівник технічної служби: «Ми були дуже задоволені попередньою моделлю alphaJET протягом декількох років. Але можливості програмного забезпечення code-M і красива конструкція переконали нас перейти на нове покоління обладнання. І ми скоро будемо переводити на нові маркувальники інші лінії ».

«Наша технічна команда включає систему вранці і вимикає ввечері. Принтер працює практично без втручання. Ми в захваті від надійності системи code-M Camera ».

Arrow Up