Термоструменеві маркувальники

Термоструменева система друку (TIJ) – стара нова технологія.

Технологія термоструминного друку (thermal ink jetTIJ) давно відома і широко використовується в офісних принтерах та поліграфії.

Основними розробниками цієї технології є компанії Hewlett Packard та Lexmark

Останнім часом з появою нових чорнил та удосконаленням картриджів з’явилася змога використовувати принтери  на базі цієї технології (thermal inkjet printer) на виробництві для друку на первинній та вторинній упаковці товарів.

Чорнильний картридж HP TIJ2.5Друкуючий картридж системи TIJ має ряд маленьких камер зі своїми нагрівачами. При подачі на такий нагріваючий елемент імпульсу струму чорнило у камері швидко закипає і пара під високим тиском викидає краплю чорнила на оброблювану поверхню.

 Переваги

  • Висока роздільна здатність друку
  • Охайність
  • Максимальна надійність
  • Мала потреба у техобслуговуванні
  • Простота техобслуговування та експлуатації
  • Друк на різноманітних матеріалах

Недоліки

  • мала «фокусна відстань»
  • Можливі проблеми друку на нерівній поверхні

Etipack Pharma Trace Smart - track&trace системаТехнологія HP TIJ2.5 вже досягла своєї зрілості у пакувальній справі. Проблеми з друком на гладкій поверхні, що раніше стримувала термоструменеву технологію, залишилася в минулому. Системи TIJ2.5 в основному подолали багато недоліків принтерів CIJ із техобслуговуванням, підтриманням чистоти та складністю, в основному відсутні у термоструменевих маркувальниках TIJ і на разі можуть забезпечити ефективне маркування та кодування з високою якістю, невибагливістю в обслуговуванні при максимальній надійності роботи.

Раніше технологія безперервного струменевого друку CIJ, зі своєю різноманітністю чорнил на основі МЕК була чи не єдиною для нанесення зображень на гладкі поверхні – пластмас, металів, лакованих виробів.  Але зараз стан змінився завдяки появі таких чорнил на основі розчинників, які можуть застосовуватися у термоструменевих (TIJ) картриджах. Тепер з‘явилась можливість друкувати на консервних банках, поліетиленових пакетах, фользі та інших матеріалах.

Термоструменеві маркувальники, вибрати модель та купити по оптимальній ціні :

Arrow Up