Краплеструменеві маркувальники

Краплеструменеве маркування – технологія перевірена часом.

Друкуюча головка струменевого маркувальника alphaJETКраплеструменеві маркувальники на базі технологій «безперервного чорнильною струменя»CIJ і «крапля на вимогу»«drop on demand» залишаються основним інструментом безконтактного маркування і в найближчому майбутньому ситуація сильно не зміниться.

Основні переваги каплеструйних маркувальників:

  • Відсутність фізичного впливу на продукт – можна маркувати тендітні продукти;
  • Короткий час висихання чорнила;
  • Високі швидкості друку – можна застосовувати для маркування поліграфічної продукції та кабелів, в високопродуктивних лініях розливу.
  • Великий вибір композицій чорнил для різних застосувань: харчові; які добре фіксуються на склі, пластику, металі; витримують різні типи обробок: стерилізація, випалювання; видимі в ультрафіолеті;

Звичайно всі ці переваги можуть бути зведені нанівець при покупці не дуже якісного обладнання.

Маркування терміну придатності винаСайт маркувальника alphaJET mondoСаме тому ми довго і ретельно вибирали виробника каплеструйних принтерів (CIJ) і зупинилися на маркираторах німецької компанії KBA Metronic.

Передові рішення застосовані в маркувальному обладнанні KBA забезпечують надійність і простоту експлуатації, низькі експлуатаційні витрати, відповідно відсутність простоїв лінії і низьку вартість відбитка.


 

Краплеструменеві маркувальники, вибрати модель та купити по оптимальній ціні :

Arrow Up