.

. 

SOFTGROUP – це болгарська інноваційна компанія, яка є однією з провідних IT-компаній Східної Європи з комплексних розробок програм серіалізації для фармацевтичної промисловості.

Заплановане на найближчий час створення національної системи відстеження лікарських препаратів  від виробника до кінцевого споживача зробила закономірним вихід компанії SoftGroup на ринок України.

Наша компанія, ТОВ “Євроджет“, маючи багаторічний досвід роботи з виробниками лікарських засобів, запропонувала спільне просування рішень компанії SoftGroup в Україні.

Приклад відстеження медичних препаратів від виробника до кінцевого споживача

Рішення SoftGroup® SaTT (Serialization and Track&Trace) являє собою інтегровану систему для масового присвоєння серійних номерів, призначену для централізованого управління на лініях упаковки фармацевтичних препаратів. В основі систем лежить 2D та 1D кодування згідно  стандартів GS1 та Data Matrix.

Це масштабоване, рентабельне і «розумне» рішення, яке може бути адаптоване до потреб конкретного підприємства. Система забезпечує повну простежуваність будь-якої окремої або зібраної упаковки в межах ланцюжка поставок.

За відносно короткий термін на рахунку Softgroup десятки реалізованих проектів в Європі   по установці програмного і апаратного забезпечення на виробничих лініях фармацевтичних виробництв.Клієнти компанії SoftGroup - виробники лікарських засобів де було впроваджено системи сініалізації та відстеження

SoftGroup® SaTT (Serialization and Track & Trace)

Серіалізация – це процес призначення і нанесення унікального перевіряємого ідентифікатора продукту для кожної окремої упаковки товару. Це означає, що кожен продукт може бути ідентифікований не лише по типу продукту, даті закінчення терміну придатності, лоту / номеру партії та т. і., пов’язаними з окремим продуктом, але також буде відрізняється від інших упаковок того ж типу і партії.

SoftGroup® SaTT підтримує:

  • Унікальні порядкові серійні номери
  • Випадкові серії унікальних номерів
  • 1D штрих-коди
  • 2D коди
  • Читаємий текст

Агрегація (Aggregation)

Декілька продуктів, що відстежуються, можуть об’єднуватися в одну гуртову упаковку (збірку, коробку, палету) яка має свій унікальний номер для відстеження.

Переваги роботи з компанією SoftGroup

Комплексні рішення

SoftGroup, будучи компанією-розробником програмного забезпечення, має також великий досвід роботи з обладнанням, пропонуючи власне, повне серіалізаційне рішення.

Кастомізація

У кожного з наших клієнтів є свої, унікальні потреби. SoftGroup® SaTT був створений з урахуванням цієї ідеї, пропонуючи різноманітні функції, які можуть використовуватися на вподобання клієнта.

Підтримка 24/7

Задоволеність наших клієнтів – наша мета №1.

Ми пропонуємо цілодобову підтримку клієнтів, стежачи за тим, щоб жодна проблема не залишилася невирішеною.

Стислі терміни поставки і установки

Термін впровадження наших рішень близько 4 місяців тоді як в середньому по ринку 6 місяців.

Великий досвід

SoftGroup має більш ніж 10-річний досвід роботи в ІТ, працюючи з великою кількістю клієнтів і рішень. Впроваджено десятки рішень track & trace для виробників і сотні для лабораторій.
Наш досвід – ваша гарантія.

Інтеграція з вендорами згідно побажань клієнта

Хоча ми пропонуємо як програмне забезпечення, так і апаратне забезпечення, в залежності від побажань клієнта, ми також можемо інтегрувати наше програмне забезпечення з їх обладнанням за вибором.

Команда

Коли все сказано і зроблено, компанія – це всього лише колектив людей. Ми пишаємося нашою командою і співпрацею.
До цього дня ми зберігаємо рівень утримання співробітників на 100%.

* Сайт компанії http://softgroup.eu/


Сертификат ISO 9001:2016 компании Softgroup

Arrow Up