Настільні принтери етикеток

Промислові принтери для друку етикеток.

Термотрансферний паринтер з ножом для відрізки етикетокТермотрансферні принтери застосовуються для друку рулонних самоклеючих етикеток.

У поліграфії ціна однієї і тієї ж етикетки може відрізнятися на порядок в залежності від тиражу. Тому для дрібносерійного виробництва доцільно друкувати етикетки безпосередньо на виробництві за допомогою термотрансферного принтера. Мінімальний тираж в цьому випадку – 1 етикетка.

У стандартному випадку етикетка створюється в спеціалізованій програмі або друкується їх будь-якими офісними / бухгалтерської / складської програми через Windows драйвер.

Термотрансферні принтери легко інтегруються в інформаційну систему підприємства і друкують будь-яку змінну інформацію в режимі реального часу: штрих коди, серійні номери, будь-яку інформацію з бази даних.

Також вони можуть підключатися до платформених або динамічним ваг для друку вагової етикетки.

Основні характеристики термотрансферних принтерів, які треба враховувати при виборі обладнання:

  • Вимоги до стійкості друку. Якщо етикетка зберігається в кімнатних умовах і термін термін її життя кілька місяців то можна використовувати термобумагу і метод прямого термодруку. В іншому випадку застосовується термотрансферний друк і спеціальна барвна стрічка (ріббон). В окремих випадках етикетки можуть бути текстильними чи синтетичними.
  • Розміри етикеток. Важлива мінімальна і максимальна ширина етикетки.
  • Роздільна здатність друку. Вибирається виходячи з мінімального розміру друкованого тексту. Доступні варіанти 200/300/600 dpi.
  • Продуктивність друку. Визначається швидкістю друку і ресурсом принтера. Високопродуктивні моделі часто мають великий запас міцності і можуть працювати в режимі 7/24.
  •  Інтерфейси підключення. Більшість моделей на ринку обладнані портами USB і RS232. Ethernet може бути доступний як опція.
  • Додаткові пристрої: диспенсер (відділювач) етикетки, зовнішній намотчик етикеток, ніж.

Настільні принтери етикеток, вибрати модель та купити по оптимальній ціні :

Arrow Up