Системи для етикетування

Комплексні етикетувальні машини – гарантія високої продуктивності і якісного наклеювання етикеток.

Етикетування – важливий етап, в ході якого на пляшки, на консервні банки, на флакони наклеюються етикетки різних форм і розмірів. Для оптимізації та прискорення такого процесу використовується обладнання для етикетування. Компанія «Євроджет» пропонує системи, розроблені на базі інноваційних технологій. Ми співпрацюємо з провідними виробниками з Італії, Іспанії, Німеччини. Це запорука надійності та високої функціональності обладнання!

Автоматичний аплікатор чи етикетувальна машина?

Вибір залежить від обсягів виробництва та від складності завдань. Автоматичні аплікатори – компактні пристрої, за допомогою яких етикетки відокремлюються від підкладки і наносяться на плоску поверхню. В такому випадку апарати використовуються в якості самостійних одиниць і розміщуються біля конвеєра.

Якщо передбачається нанесення етикеток на циліндричні і конусні ємності, на флакони чи на ампули, облаштовується етикетувальна лінія. Це комплекс рішень, що складається з аплікаторів, конвеєра і додаткових пристроїв. При наявності повноцінної системи успішно вирішуються завдання будь-якої складності: етикетування продуктів, контроль та відбракування. Обладнання на 100% справляється зі своїми функціями, забезпечуючи безперебійність процесу і правильність наклеювання етикеток.

Сучасна етикетувальна машина: головні переваги

До етикетування товарів пред’являються жорсткі вимоги. Виробники це знають і віддають перевагу ефективним рішенням. Маються на увазі машини для поклейки етикеток, за допомогою яких автоматизується процес нанесення графічних і текстових знаків у вигляді наклейок. Сучасне маркувальне обладнання відповідає суворим стандартам якості і відрізняється значущими перевагами:

 • висока продуктивність – процес нанесення етикеток максимально спрощується. Робота виконується швидко і без затримок. Самоклеючі етикетки розміщуються на предметах, що пересуваються по конвеєру, зі швидкістю 100 і більше за хвилину;
 • тривалий термін служби – обладнання використовується за призначенням довгий час;
 • точність – етикетки наклеюються рівно і акуратно в необхідному місці. Це ключовий аспект, від якого залежить презентабельність продукції;
 • надійність – виключається можливість відшарування етикетки при зберіганні і транспортуванні товарів;
 • автоматизація – після індивідуальних чи стандартних налаштувань забезпечується безперервність процесу;
 • простота використання – співробітники компанії «EuroJet» детально розповідають, як працює система. В інструкції вказуються правила експлуатації та обслуговування.

Автоматичні етикетувальні машини: що ми пропонуємо клієнтам?

У продажу представлені пристрої для нанесення маркування в широкому асортименті. У нас можна купити обладнання для наклейки етикеток на продукти будь-якої форми. У кожному випадку фахівці підбирають найкращий варіант, що ідеально підходить для оптимізації процесу. Наприклад, для серіалізації і наклеювання захисних етикеток у фармацевтиці призначається машина Etipack Pharma Trace Seal. У ній передбачені корисні опції: пристрій для стабілізації продуктів, аплікатори для бічного наклеювання етикеток, діагностичне програмне забезпечення.

Якщо Вам потрібна етикетувальна машина для нанесення самоклеючих етикеток, зверніть увагу на модель Etipack System 5. Це автоматична система, яка використовується в якості незалежної одиниці чи в комплексі з іншими пристроями. За допомогою такого обладнання етикетки наносяться товари, які використовуються в хімічній і харчовій промисловості. Ключові особливості етикетувальної машини: шасі з лакованої сталі, панель управління з дисплеєм, продуктивність 8000 одиниць на годину.

Співпраця з «Євроджет» – вигідне рішення!

Чому? Наші переваги:

 1.  Гарантія якості – ми пропонуємо машини для поклейки етикеток, розроблені лідируючими виробниками. У них поєднується надійність та довговічність.
 2. Вибір маркувального обладнання – фахівці «Євроджет» підбирають етикетувальні машини з урахуванням сфери діяльності.
 3. Вирішення простих і складних завдань – в каталозі представлені пристрої для наклейки етикеток будь-яких форм і розмірів. Бічне етикетування продукції, маркування лікарських препаратів, етикетувальник круглої тари – ми успішно вирішуємо всі завдання.
 4. Конкурентні ціни – передбачається пряма співпраця з виробниками. Тому Ви можете купити етикетувальну систему за оптимальною ціною.
 5. Установка і обслуговування – співробітники компанії надають всебічну допомогу.

Зв’яжіться з нами і здійсніть вигідну покупку!

Ми підберемо етикетувальну машину для самоклеючих етикеток, виходячи з конкретних запитів.

З нами Ваш бізнес вийде на новий рівень!

Системи для етикетування, вибрати модель та купити по оптимальній ціні :

Arrow Up