.

.Norwix – cвітовий лідер в області друку і кодування.

Компанія Norwix (раніше inc.jet Inc), заснована в 1978 році і має штаб-квартиру в Норвіч, штат Коннектикут, поставляє надійне і ефективне обладнання для друку змінних даних і рішення для OEM-виробників і інтеграторів на ринках комерційної упаковки, графіки та поштових відправлень по всьому світу. Використовуючи технологію TIJ 2.5 від Hewlett-Packard і друкуючі головки на базі Ricoh, продукти Norwix включають в себе легко інтегруване обладнання, програмне забезпечення та витратні матеріали, які роблять простим друк змінних даних в більшості ситуацій.

Маючи глобальну дистриб’юторську мережу, Norwix надає обладнання і рішення для друку перемінних даних для самого широкого кола використань і клієнтів. Від упаковки в Польщі до поштових відправлень в Мексиці – Norwix має перевірену і надійну базу обладнання.

ІННОВАЦІЇ

Norwix вже багато років знаходиться в авангарді розробки обладнання та рішень для друку змінних даних для ринків пошти, графіки та упаковки.

Нові продукти постійно розробляються спеціальною командою інженерів з програмного, апаратного і мікропрограмному забезпечення з урахуванням конкретних потреб клієнтів і ринку. Від нових функцій програмного забезпечення для задоволення потреб мінливих вимог і правил, до роботи з нашими партнерами з продажу для збільшення можливостей і доходів.

СЕРВІС

Norwix завжди був лідером за якістю і постійності своїх послуг. Наші команди інженерів по галузевим додаткам консультують і допомагають в різних застосуваннях, використовуючи десятиліття спеціальних галузевих знань і досвіду. Вони часто присутні у багатьох найбільш складних установках, і наші клієнти гарантують, що кінцевий користувач отримає саме те, що йому потрібно сьогодні і в майбутньому.

ЧЕСНІСТЬ

Ми стоїмо за всім, що робимо.

  • Єдина реальна довічна гарантія в галузі
  • Істинне партнерство, засноване на взаємній вигоді
  • 100% прихильність до задоволення потреб клієнтів

* Сайт компанії https://norwix.com/

Arrow Up