.

.Koenig & Bauer Coding GmbH (ex KBA-Metronic GmbH) – це інноваційні, перспективні продукти та технології в сфері маркування що відповідають найвищим стандартам якості.

logo kba metronicKBA-Metronic GmbH, заснована в 1972 році, являє собою компанію середнього розміру, в якій працює близько 300 осіб, і з 2004 року є дочірньою компанією Koenig and Bauer AG. Зараз Koenig & Bauer Coding GmbH c спеціалізується на розробці, дизайні, виробництві та маркетингу поліграфії, кодування і технології маркування. 

Як постачальник комплексних рішень для кодування, Koenig & Bauer Coding GmbH знаходиться в авангарді найостанніших розробок на ринку і повністю відповідає потребам клієнтів. Системи маркування Koenig & Bauer Coding GmbH можна знайти в багатьох областях промислового застосування по всьому світу.

Світові лідери у всіх галузях промисловості успішно впровадили струминну, лазерну, термоструйная друк, термотрансферні маркиратори і автономні системи кодування від Koenig & Bauer Coding GmbH

Портфель інноваційних продуктів Koenig & Bauer Coding GmbH  пропонує клієнтам по всьому світу вибір практичних і дуже гнучких комплексних рішень. Чудова якість продукції і чудовий рівень широкого спектру послуг роблять Koenig & Bauer Coding GmbH партнером, від якого можуть залежати промислові клієнти. Вся компанія була сертифікована відповідно до DIN EN ISO 9001.

Партнери з продажу та обслуговування в основних промислових країнах підтримують тісні контакти з клієнтами і забезпечують чудове обслуговування по всьому світу.

* Сайт компанії https://coding.koenig-bauer.com/en/


Сертифікат представника Koenig Bauer Coding GmbH (KBA Metronic) в Украині

Arrow Up