Пристрої для маркування курячих яєць

Маркування яєць – це доволі складна задача беручи до уваги крихкість та складну форму продукту.

Зараз для цього великі птахофабники  купують в основному краплеструминні маркувальники з технологією друку CIJ.  Дане маркувальне обладнання легко інтегрується в сортувальні машини (більшість провідних виробників мають відповідні інтерфейси підключення). Один потік – один принтер. Яєчний маркувальник отримує сигнал з машини і кожне яйце в потоці маркується кодом що відповідає його вазі.   

Сравнение маркиратора EGGJET с каплеструйным принтером
Сравнение маркиратора EGGJET с каплеструйным принтером

Проте якщо потрібно промаркувати яйця в лотках то виникає потреба використовувати спеціальний човниковий механізм для переміщення друкуючої головки або ж 5 краплеструминних принтерів одночасно що не завжди доцільно через великі початкові інвестиції.

Для таких задач було розроблено спеціалізовані яєчні маркувальники з використанням 5 чи 6 картриджів HP TIJ2.5. Яєчні лотки проходять по конвеєру під спеціальними підпружиненими друкуючими головками. Продуктивність такої системи може складати до 40 000 яєць за годину.

Перевагою даного обладнання є можливість друку на яйці не лише сорту та дати а й додаткової інформації завдяки більшій роздільній здатності друку: логотип виробника, арабське письмо.

Також багатопотокові яєчні маркувальники значно доступніші по ціні і можуть використовуватися навіть на великих птахофермах.

Пристрої для маркування курячих яєць, вибрати модель та купити по оптимальній ціні :

Arrow Up