Обладнання для промислового  маркування: функціональність понад усе.

Компанія «Євроджет» – надійний постачальник маркувального та етикетувального обладнання. Ми співпрацюємо з провідними виробниками етикетувальних машин, лазерних маркіраторів, термопринтерів. Це запорука того, що всі робочі процеси виконуються швидко та на належному рівні!

Чому обирають нас?

Співпраця з «Євроджет» – інноваційні рішення, професіоналізм і клієнтоорієнтованість.

Нас цінують за такі переваги:

  • Значний досвід – 11 років на ринку. За цей час ми сформували широку клієнтську базу та завоювали чудову репутацію.
  • Обладнання для вирішення різних завдань – у продажу представлені пристрої, призначені для наклеювання етикеток, безконтактного кодування.
  • Гарантія – ми впевнені в якості обладнання. У нас 20 постачальників з Європи, Америки та Азії. Пропонуємо реальну гарантію в тому числі і на обладнання з Китаю..
  • Комплексні послуги – компанія виробляє конвеєри, стійки і кріплення. Наші фахівці інтегрують маркувальне обладнання в нові та в існуючі лінії розливу, в фасувальні автомати, в пакетувальні лінії.
  • Всебічна підтримка – вибір оптимального рішення з урахуванням особливостей бізнесу. Надання консультацій. Встановлення та обслуговування обладнання. Вирішення всіх завдань на професійному рівні.

Каталог маркувального обладнання

Динамічні ваги HSC350-C з відбраковщиком

Контроль ваги та вагоетикетувальники

Краплеструменевий маркувальник alphaJET mondo

Краплеструменеві маркувальники

Термоструйный принтер HP TIJ2.5

Термоструменеві маркувальники

Оборудование для маркировки яиц

Пристрої для маркування курячих яєць

Автоматические аппликаторы самоклеющихся этикетокАвтоматичні аплікатори самоклеючих етикеток

Аплікатори етикеток автоматичні

Напывавтоматичний аплікатор етикеток

Аплікатори етикеток напівавтоматичні

Обладнання для термотрансферного маркування

Термотрансферні принтери для гнучкої упаковки

Настільні термотрансферні принтери для друку етикеток

Настільні принтери етикеток

Наші клієнти
Відгуки клієнтів

«Євроджет» – команда кваліфікованих фахівців, які вирішують завдання будь-якої складності. Наші клієнти – компанії різних галузей промисловості. Це виробництво продуктів харчування та напоїв, кабельна та фармацевтична промисловість, екструзія. Ознайомтесь з відгуками вдячних клієнтів та переконайтеся в нашому професіоналізмі!

Новини маркувальної галузі

Слава Україні !
04..2022

На захист України!   З початку агресії росії проти України багато співробітників нашої компанії пішли добровольцями до лав ЗСУ та ТРО боронити свою землю від загарбників. Тепер до цієї святої справи долучиться і наш надійний товариш, автомобіль Рено Партнер 🙂 Побажаємо йому успіхів в службі та до зустрічі після нашої перемоги. Слава Україні !!!  

З Новим Роком!
29..2021

Шановні партнери! Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!   Нехай прекрасні зимові свята принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому. Зичимо Вам міцного здоров’я, успіхів, родинного щастя, достатку та благололуччя! Бажаємо гарного настрою і любові, нехай в Вашому житті панують гармонія та вдача!

Візит на виставку CPhl 2021, Мілан
24..2021

В Мілані, Італія закінчилась велика фармацевтична виставка CPHI 2021. Серед відвідувачів були і керівництво ТОВ «Євроджет». Метою візиту була зустріч та перемовини з нашими європейськими партнерами, постачальниками рішень з маркування, етикетування та track&trace для фармацевтичних виробництв.  Рішення для маркування в фармацевтичній галузі займають значну частку в обороті ТОВ “Євроджет” Зокрема компанія Etipack Spa представила на своєму […]

11 років компанії – все лише починається
16..2021

Компанія “Євроджет” відсвяткувала 11-ту річницю плідної роботи. Листопад – це не тільки найяскравіший осінній місяць, який асоціюється із «Золотою порою», а ще й «Золотий» для нашої компанії. Адже, 11 років потому з’явились ми – ТОВ «Євроджет». Директор компанії   Андрій Кравченко. Від щирого серця бажаю колективу з кожним роком набирати обертів і виводити компанію на нові рубежі успіху, […]

Arrow Up