Обладнання для промислового  маркування: функціональність понад усе.

Компанія «Євроджет» - надійний постачальник маркувального та етикетувального обладнання. Ми співпрацюємо з провідними виробниками етикетувальних машин, лазерних маркіраторів, термопринтерів. Це запорука того, що всі робочі процеси виконуються швидко та на належному рівні!

Чому обирають нас?

Співпраця з «Євроджет» - інноваційні рішення, професіоналізм і клієнтоорієнтованість.

Нас цінують за такі переваги:

  • Значний досвід - 11 років на ринку. За цей час ми сформували широку клієнтську базу та завоювали чудову репутацію.
  • Обладнання для вирішення різних завдань - у продажу представлені пристрої, призначені для наклеювання етикеток, безконтактного кодування.
  • Гарантія - ми впевнені в якості обладнання. У нас 20 постачальників з Європи, Америки та Азії. Пропонуємо реальну гарантію в тому числі і на обладнання з Китаю..
  • Комплексні послуги - компанія виробляє конвеєри, стійки і кріплення. Наші фахівці інтегрують маркувальне обладнання в нові та в існуючі лінії розливу, в фасувальні автомати, в пакетувальні лінії.
  • Всебічна підтримка - вибір оптимального рішення з урахуванням особливостей бізнесу. Надання консультацій. Встановлення та обслуговування обладнання. Вирішення всіх завдань на професійному рівні.

Каталог маркувального обладнання

Динамічні ваги HSC350-C з відбраковщиком

Контроль ваги та вагоетикетувальники

Краплеструменевий маркувальник alphaJET mondo

Краплеструменеві маркувальники

Термоструйный принтер HP TIJ2.5

Термоструменеві маркувальники

Оборудование для маркировки яиц

Пристрої для маркування курячих яєць

Автоматические аппликаторы самоклеющихся этикетокАвтоматичні аплікатори самоклеючих етикеток

Аплікатори етикеток автоматичні

Напывавтоматичний аплікатор етикеток

Аплікатори етикеток напівавтоматичні

Обладнання для термотрансферного маркування

Термотрансферні принтери для гнучкої упаковки

Настільні термотрансферні принтери для друку етикеток

Настільні принтери етикеток

Наші кліенти

Відгуки клієнтів

«Євроджет» - команда кваліфікованих фахівців, які вирішують завдання будь-якої складності. Наші клієнти - компанії різних галузей промисловості. Це виробництво продуктів харчування та напоїв, кабельна та фармацевтична промисловість, екструзія. Ознайомтесь з відгуками вдячних клієнтів та переконайтеся в нашому професіоналізмі!

Новини маркувальної галузі

Менеджер з продажу промислового обладнання
18.May.2021

18.05.2021 Вимоги: вміння спілкуватися з людьми, як з клієнтами так і в колективі; охайний вигляд; впевненість в собі та в продуктах компанії; активність; відповідальність та ціленаправленість; впевнений користувач ПК; бажано з досвідом роботи, але з задоволенням роздивимось молодих та перспективних претендентів; готовність до відряджень. Обов’язки: прямі телефонні продажі; проведення переговорів з вищім керівним складом та власниками заводів та […]

Інвестиції в власне виробництво – запорука успіху на ринку
30.Mar.2021

Компанією “Євроджет” придбано вертикальний фрезерувальний верстат з ЧПУ TM 1P компанії Haas (США) Мало поставляти якісні краплеструменеві, лазерні маркувальники, аплікатори самоклеючих етикеток – їх ефективна робота залежить від того як вони інтегровані в виробничий процес замовника. Індивідуальний підхід до установки кожної одиниці маркувального обладнання, врахування всіх вимог клієнта – сама важлива складова роботи. Якщо в […]

НОВИНКА – унікальний ручний настільний маркувальник HM188
16.Dec.2020

Ручний маркувальник HM188 – просто піднесіть продукт і він все зробить сам Шукаєте маркувальник для невеликого виробництва – цей принтер для вас. Настільный принтер-маркувальник HM188  дає змогу швидко та просто маркувати продукти прямо на робочому столі. HM188 друкує на більшості матеріалів та поверхонь: скло, картон, пластик, дерево використовуючи картриджі HP45 на водній и сольвентній основі. Переваги ручного маркувальника HM188: ■  […]

Термотрансферна стрічка Wax/Resin WR4U для угловых печатающих головок
01.Dec.2020

Термотрансферні рібони WAX/RESIN WR4U Рібони WR4U дозволяють отримувати високоякісні відбитки практично у всіх сферах застосування. Термотрансферні стрічки WR4U якості Wax/Resin п дозволяють отримувати довговічні відбитки які можуть зберігатися роками, витримуючи самі суворі зовнішні умови. Вони також чудово підходять для процесів друку великих об’ємів інформації на високих скоростях. Вони чудово працюють на таких матеріалах як паперові етикетки, пластик та гнучкі пакувальні плівки.   […]

Arrow Up