Шановні клієнти ТОВ «Євроджет»!

В даний час всіх зачепила пандемія COVID-19, яка поширюється по всьому світу.

Більшість з нас впровадили внутрішні процедури для захисту працівників. Як наслідок, багато співробітників працюють з дому і контакти між людьми обмежені до мінімуму.

Однак бізнес триває!

Офіс працює, наші лінії підтримки відкриті і ми доставляємо замовлення як зазвичай.

Тому ви можете продовжувати телефонувати по прямим контактам а також:

Наші закордонні постачальники підтвердили, що поставка товарів здійснюється в стандартному режимі зі складу або з мінімальною затримкою.

Щоб гарантувати швидку доставку чорнил, розчинників та інших витратних матеріалів ми просимо вас своєчасно розміщувати замовлення.

Це допоможе нам планувати наявність товарів на складі, роботу технічного відділу.

Давайте рухатися вперед разом.

Ми залишимося на вашому боці стільки, скільки буде потрібно!

Є питання, не соромтеся звертатися до нас.

З повагою,

Директор ТОВ «Євроджет»

Кравченко Андрій

ТОВ «Євроджет» - постачальник обладнання для промислового маркування.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам в Україні та країнах ближнього зарубіжжя весь спектр сучасного маркувального обладнання та систем кодування продукції на різних етапах виробництва і дистрибуції продукції: струменеві і лазерні маркувальники, термопринтери та аплікатори етикеток, кодери, диспенсери та інше обладнання для маркування від провідних виробників.

З нашим обладнанням нанесення кодування, друк цінників і етикеток, текстів, зображень, логотипів і голограм проходить якісно і швидко.

Наші спеціалісти готові допомогти вам вибрати та купити саме те рішення яке задовольнить всі вимоги до маркування за оптимальною ціною та забезпечити якісну інсталяцію та обслуговування.

Каталог маркувального обладнання

Динамічні ваги HSC350-C з відбраковщиком

Контроль ваги та вагоетикетувальники

Краплеструменевий маркувальник alphaJET mondo

Краплеструменеві маркувальники

Термоструйный принтер HP TIJ2.5

Термоструменевий друк

Оборудование для маркировки яиц

Пристрої для маркування курячих яєць

Автоматические аппликаторы самоклеющихся этикетокАвтоматичні аплікатори самоклеючих етикеток

Аплікатори етикеток автоматичні

Напывавтоматичний аплікатор етикеток

Аплікатори етикеток напівавтоматичні

Обладнання для термотрансферного маркування

Термотрансферні принтери для гнучкої упаковки

Настільні термотрансферні принтери для друку етикеток

Настільні принтери етикеток

Наші кліенти

Відгуки клієнтів

Новини маркувальної галузі

Звернення директора ТОВ Євроджет про роботу в умовах карантину
20.Mar.2020

Шановні клієнти ТОВ «Євроджет»! В даний час всіх зачепила пандемія COVID-19, яка поширюється по всьому світу. Більшість з нас впровадили внутрішні процедури для захисту працівників. Як наслідок, багато співробітників працюють з дому і контакти між людьми обмежені до мінімуму. Однак бізнес триває! Офіс працює, наші лінії підтримки відкриті і ми доставляємо замовлення як зазвичай. Тому […]

SoftGroup – лауреат 6-ї нагороди CEE Pharmaceutical Manufacturing Excellence Award в категорії «Постачальник рішень».
18.Mar.2020

Місія SoftGroup з надання комплексних технології відстеження завдяки інноваціям була вдруге відзначена нагородою CEE Pharmaceutical Manufacturing Excellence Award. Інновації лежать в основі діяльності SoftGroup, і це було визнано TEG Group вдруге під час Конгресу PHARM Connect (https://pharmconnect.eu/) у Варшаві, Польща. Вони нагородили компанію 6-ю нагородою CEE Pharmaceutical Manufacturing Excellence Award за 2020 рік у категорії постачальників рішень, […]

ТОВ “Євроджет” – дистриб’ютор року маркувального обладнання Koenig & Bauer
13.Feb.2020

  Our partner in Ukraine, Eurojet Ltd, with whom we partner since only 3 years, reached a record sales growth in 2019. To honor their extraordinary achievements in the sales of our alphaJET CIJ printers in Ukraine, on February 6th 2020 Andrey Kravchenko and Sergii Gritsula were handed over the distributor of the year award […]

Ukrainian Food Expo 2019 – запрошуємо на наш стенд F18, зала 4
22.Nov.2019

В Міжнародному Виставковому Центрі буде проходити виставка Ukrainian Food Expo 2019. Ukrainian World Food — це всеукраїнська виставка продуктів харчування та обладнання для харчової примисловості. Тематика виставки охоплює всі напрямки харчової промисловості: м’ясний, молочний, кондитерський, олійний, фруктово-овочевий, бакалійну продукцію, напої, соуси, морепродукти та інші. Стенд F-18, павільйон 4  На нашому стенді буде представлено багато видів маркувального обладнання: Краплеструминний […]

Arrow Up