Обладнання для промислового  маркування: функціональність понад усе.

Компанія «Євроджет» - надійний постачальник маркувального та етикетувального обладнання. Ми співпрацюємо з провідними виробниками етикетувальних машин, лазерних маркіраторів, термопринтерів. Це запорука того, що всі робочі процеси виконуються швидко та на належному рівні!

Чому обирають нас?

Співпраця з «Євроджет» - інноваційні рішення, професіоналізм і клієнтоорієнтованість.

Нас цінують за такі переваги:

  • Значний досвід - 11 років на ринку. За цей час ми сформували широку клієнтську базу та завоювали чудову репутацію.
  • Обладнання для вирішення різних завдань - у продажу представлені пристрої, призначені для наклеювання етикеток, безконтактного кодування.
  • Гарантія - ми впевнені в якості обладнання. У нас 20 постачальників з Європи, Америки та Азії. Пропонуємо реальну гарантію в тому числі і на обладнання з Китаю..
  • Комплексні послуги - компанія виробляє конвеєри, стійки і кріплення. Наші фахівці інтегрують маркувальне обладнання в нові та в існуючі лінії розливу, в фасувальні автомати, в пакетувальні лінії.
  • Всебічна підтримка - вибір оптимального рішення з урахуванням особливостей бізнесу. Надання консультацій. Встановлення та обслуговування обладнання. Вирішення всіх завдань на професійному рівні.

Каталог маркувального обладнання

Динамічні ваги HSC350-C з відбраковщиком

Контроль ваги та вагоетикетувальники

Краплеструменевий маркувальник alphaJET mondo

Краплеструменеві маркувальники

Термоструйный принтер HP TIJ2.5

Термоструменеві маркувальники

Оборудование для маркировки яиц

Пристрої для маркування курячих яєць

Автоматические аппликаторы самоклеющихся этикетокАвтоматичні аплікатори самоклеючих етикеток

Аплікатори етикеток автоматичні

Напывавтоматичний аплікатор етикеток

Аплікатори етикеток напівавтоматичні

Обладнання для термотрансферного маркування

Термотрансферні принтери для гнучкої упаковки

Настільні термотрансферні принтери для друку етикеток

Настільні принтери етикеток

Наші кліенти

Відгуки клієнтів

«Євроджет» - команда кваліфікованих фахівців, які вирішують завдання будь-якої складності. Наші клієнти - компанії різних галузей промисловості. Це виробництво продуктів харчування та напоїв, кабельна та фармацевтична промисловість, екструзія. Ознайомтесь з відгуками вдячних клієнтів та переконайтеся в нашому професіоналізмі!

Новини маркувальної галузі

Менеджер з продажу промислового обладнання
15.Sep.2021

152515 Вимоги: вміння спілкуватися з людьми, як з клієнтами так і в колективі; охайний вигляд; впевненість в собі та в продуктах компанії; активність; відповідальність та ціленаправленість; впевнений користувач ПК; бажано з досвідом роботи, але з задоволенням роздивимось молодих та перспективних претендентів; готовність до відряджень. Обов’язки: прямі телефонні продажі; проведення переговорів з вищім керівним складом та власниками заводів та […]

Якість підтверджено
08.Sep.2021

УСТАТКУВАННЯ ДЛЯ МАРКУВАННЯ ТА ЕТИКЕТУВАННЯ Технічні умови ТУ У 28.2-37015028-001:2021 Останні роки ТОВ “Євроджет” наполегливо працювали над розширенням своєї виробничої бази та спектру продукції власного виробництва. В тому числі було придбано вертикальний фрезерний станок с ЧПУ фірми HAAS (США) Якщо на початку це були прості кріплення для монтажу маркувального обладнання в пакувальні лінії, фасувальні автомати чи на конвеєри […]

Запрошуємо відвідати наш стенд на PHARMATechExpo 2021
12.Aug.2021

6 – 8 жовтня 2021 року в МВЦ, Київ, відбудеться Міжнародна виставка обладнання, технологій та інгредієнтів для фармацевтичниої промисловості PHARMATech & INGREDIENTS UKRAINE. Ми будемо раді бачити вас на нашому стенді та продемонструвати в роботі обладнання. На нашому стенді буде представлено: Краплеструминний маркувальник виробництва німецької фірми KBA-Metronic – alphaJET mondo Аплікатори самоклеючих етикеток Etipack Strong  Термотрансферний маркувальник  Flexicode Настольні термотрансферні принтери Унікальный настольный […]

Вакцинація від COVID – обов’язок свідомих громадян
26.Jul.2021

Турбуємось про себе, близьких та наших клієнтів! У червні почалася вакцинація організованих колективів проти COVID-19 – ми не залишилися в стороні! 23 липня була проведена вакцинація співробітників компанії першою дозу вакцини Pfizer. Як говорить директор Кравченко Андрій: “Перш ніж ініціювати проведення даної вакцинації, у співробітників був час зважити всі” За “і” Проти “.  З особистих переконань […]

Arrow Up