Принтери-апплікатори самоклеючих етикеток

Друк з одночасним наклеюванням етикетки – системи “2 в 1”

Одна з переваг використання самоклеючих етикеток в виробництві – це можливість автоматизації процесу їх наклеювання на найрізноманітніші види продуктів і упаковок: картонні ящики, пластикові контейнери, пакети, пляшки.

Наступним етапом стало поєднання термотрансферного принтера і аплікатора самоклеючих етикеток в одному пристрої.

Друк та наклеювання етикеток з  штрих кодом на хлібУстановка модуля термотрансферного друку на аплікатор дозволяє миттєво змінювати повідомлення на етикетці при переході з продукту на продукт, друкувати на кожній одиниці товару унікальний штрих-код, серійний номер.

Етикетування може відбуватися як на рухомий продукт так і в момент його зупинки.

Типи наклеювання етикеток на продукт

  • пряме перенесення. Етикетка відділяється від підкладки на диспенсері і відразу наклеюється на продукт. Застосовується тільки в русі.
  • контактний пневмоперенос (touch on). Етикетка друкується і видається на спеціальну вакуумну пластину з пневматичним штоком. На пластині етикетка утримується поки шток НЕ притисне її до продукту. Тільки на нерухомий продукт.
  • безконтактний пневмоперенос (blow on). Теж саме що і попередній метод але етикетка “вистелівается” стисненим повітрям з відстані 10-15 мм на продукт. Працює як на нерухомий продукт так і продукт в русі. При цьому продукт може бути крихким, рухатися з дуже великою швидкістю, мати нерівну поверхню.

Окремо стоять принтери-аплікатори для друку і наклеювання широкоформатних штрихкодових етикеток на транспортні упаковки – палети згідно стандарту GS1.

Також принтери-аплікатори незамінні в автоматичних вагоетикетувальних системах для друку і наклеювання етикеток з вагою кожної одиниці товару.

Принтери-апплікатори самоклеючих етикеток, вибрати модель та купити по оптимальній ціні :

Arrow Up