Німецький маркувальник для австрійського вина

Пляшки з вином і шампанським повинні бути промарковані кодами відстеження. Маркування для відстеження та інші коди мають бути чіткими. Тому виробники і дистриб’ютори високоякісних напоїв покладаються на відповідні маркувальники, які швидко і постійно кодують всю їхню продукцію. Саме тому видна виноробня Weingut Strauss в Австрії звернулася до фахівців з KBA-Metronic.

Виноробне господарство Штраус, розташоване в самому серці Південної Штирії, в Австрії, знаходиться під управлінням сім’ї засновників з 1810 року. Сьогодні ним управляють Карл і Густав Штраус.

Винні пляшки повинні бути марковані номерами партій для цілей контролю якості. Тому з 2013 року в маєтку працює краплеструмененвий маркувальник alphaJET, розроблений для харчової,  фармацевтичної та пакувальної промисловості.

Маркування дати виробництва на винній етикетціАсортимент струменевих принтерів alphaJET від KBA-Metronic дозволяє наносити чорнило на вологі поверхні без найменшого розпливання.

KBA-Metronic адаптував свою технологію маркування до вимог виробництва і складних поверхонь, таких як скло. AlphaJET дозволив виноробні Штраус друкувати дату виробництва та номер зміни, коли пляшка була розлита на вигнутій поверхні всіх пляшок.

Чорнило миттєво висихають, забезпечуючи безперервне виробництво. Менеджери австрійського виноградника можуть відразу побачити, коли була заповнена конкретна пляшка і з якої партії вона вступила.

Принтер може друкувати до п’яти рядків зі швидкістю 2400 символів в секунду.

чисте рішення

Краплеструменевий маркувальник встановлений в етикетувальний автоматОскільки розлив і етикетування здійснюються з високою швидкістю, окремі компоненти виробничої лінії повинні працювати без проблем. Завдяки принтеру alphaJET виноробня Strauss має універсальний агрегат з низьким рівнем обслуговування, який легко справляється з високою швидкістю виробництва. Наприклад, заміна фільтра потрібна лише після 4000 годин використання, а насос надійно працює не менше 10000 годин.

Його програмне забезпечення дозволяє операторам переглядати повідомлення в процесі роботи, запобігаючи помилкам друку та дорогій переробці. Крім того, пляшки з чорнилом можна замінити в будь-який момент під час операції друку, що скорочує час простою і пов’язані з цим витрати.

Густав Штраус дуже задоволений інтеграцією маркувальника alphaJET безпосередньо в етикетувальники. «У майбутньому ми плануємо надрукувати наш логотип на інших продуктах і для цього будемо використовувати струменевий принтер від KBA-Metronic», – говорить він.

 

Маркування вина

Arrow Up