alphaJET mondo – чисте рішення для натуральних косметичних засобів

Новий струменевий принтер alphaJET mondo кращий у повсякденній роботі

Чисте рішення для натуральних косметичних засобів

Маркування косметики краплеструменевим маркувальникомСтруменевий принтер alphaJET mondo компанії KBA-Metronic приворожує споживачів своєю швидкою та економною роботою, низьким споживанням енергії та видатною якістю друку на різноманітних поверхнях. Завдяки цим характеристикам принтер був обраний німецькою компанією Kräuterhaus Sanct Bernhard, що вже більше 100 років виробляє та розповсюджує високоякісні натуральні медичні засоби та косметичні вироби.

Вже багато років вироблені компанією KBA-Metronics пристрої гарячого тиснення фольгою hpdSYSTEM vario задіяні у маркуванні та нанесенні етикеток на упаковану продукцію компанії Kräuterhaus Sanct Bernhard із німецького міста Bad Ditzenbach. Фармацевт та головний технолог Karl Löther дуже задоволений надійністю цих пристроїв та сервісним обслуговуванням замовників компанією KBA. Тому при пошуку підходящого способу друку на новій продукції він безпосоредньо звертається до спеціалістів компаніі KBA-Metronic.

Високоякісні вироби з натуральної сировини

Компанія почала з продажу чаїв на травах в Дюсельдорфі під зареєстрованою у 1903 році торговою маркою Sanct Bernhard. До складу продукції входили трави, що віками зростали на схилах гори Sanct Bernhard, яка розташована у швейцарських Альпах. Чаї здобули багато нагород, серед яких є золоті медалі та почесні призи на виставках у Лондоні та Римі. У 1960-х роках родина Шульців із містечка Бад-Дітценбах перейняла продажі чаїв на травах Sanct Bernhard та розширила асортимент продукції Sanct Bernhard до 600 натуральних медичних засобів, лікарских трав та спеціалізованної косметики.

Компанія використовує інгредієнти рослинного та мінерального походження. Найвища якість гарантована власним виробництвом та постійними перевірками. На сьогодні сотні тисяч замовників скористались перевагами ноу-хау компанії, а іії продукцію можна замовити он-лайн. Фармацевт Карл Льотер r вважає дуже важливими розвиток інноваційних та нових медичних виробів. Продукція має доступну ціну, оскільки постачається виробником.

Безконтактний друк

Краплеструменевий маркувальник alphaJET mondoОскільки компанія Kräuterhaus Sanct Bernhard самостійно поширює свою продукцію та дуже орієнована на споживача, то дуже вимоглива до її упаковки та зовнішнього вигляду. До застосування пристрою alphaJET mondo баночки з кремом, що надходили з виробничої лінії, маркувались вручну. Тепер на ці баночки також слід наносити термін придатності та / або номер партії не псуючи дизайн упаковки.

KBA-Metronic завойовує замовників простотою застосування та чудовою ціною

Чиста, проста та безконтактна робота струменевого принтеру разом із можливістю установки в різних місцях виробничої лінії, компактність конструкції та надзвичайна невимоглівість до техобслуговування стали вирішальними факторами вибору цих принтерів компанією Kräuterhaus.

Принтер alphaJET mondo був легко вбудований у виробничу лінію і тепер на високій швидкості друкує дані безпосередньо на нижній та бокових сторонах баночок чи флаконів з косметичними виробами. Крім того, цей принтер забезпечує високу адгезію друку на медикаментах та засобах гігієни.

Мінімум викидів

Корпус із нержавіючої сталі із рівнем захисту IP65 є штатною властивістю принтеру alphaJET mondo. Таким чином, цей струменевий принтер досконало підходить для умов виробництва харчових та бакалійних виробів, а також косметики чи натуральних медичних засобів. Головний технолог весь час був у пошуку такого зручного принтера, щоб дозволив нарешті повністю зосередитись на якості своєї продукції.

Простоту керування alphaJET mondo забезпечує інтуітивно-зрозумілий інтерфейс 8,4-дюймового кольрового TFT сенсорного дисплею з чіткими кнопками. Окрім ясно скомпонованого дисплею стану ПЗ також надає можливість попереднього перегляду для запобігання помилок друку. До інших позитивних якостей пристрою відносяться швидкість налаштування, а також нечутлива до перебоїв чорнильної системи проста і міцна конструкція. Пляшечки з чорнилами можна міняти будь-коли під час роботи, без зупинки виробництва та втрат від простою.

Огляд споживчих даних

Принтер alphaJET mondo повністю програмований та може працювати з різними спеціальними чорнилами. Оскільки струменевим друком пожна безперервно маркувати різні матеріали безпосередньо на виробничій лінії, то ця техніка стане найзручнішим варіантом вибору для нанесення таких даних, як термін придатності або номера партій.

Чорнильна система принтера alphaJET mondo гарантує роботу до повного спустошення чорнильного контейнера. Программа попередить оператора, що треба долити чорнило.

Оригінальні чорнила та розчинники можна придбати за доступними цінами. Для компанії Kräuterhaus також були важливі строк служби компонентів та експлуатаційні характеристики принтера. Принтер може починати друк відразу, що зручно при зміні маркування. Оскільки принтер alphaJET mondo розроблений та виготовлений в Німеччині, то спеціалісти компанії KBA-Metronic завжди напоготові швидко провести роботи з ремонту та техобслуговування. Запчастини та витратні матеріали надходять прямо із німецького містечка Файтсгехгайм.

Фармацевт та головний технолог Карл Льотцер: «Спочатку ми планували тільки протестувати принтер alphaJET mondo, та за кілька днів він цілковито завоював наші симпатії». Ми залишили його собі та встановили на виробничу лінію. Він уже пропрацював кілька місяців та виправдав свою вартість. «Ми в захопленні від пристрою і задоволені його рівною роботою» додав Карл Льотцер.

Arrow Up