Експорт курячих яєць – нові вимоги до маркування

Друк на яйцях з високою роздільною здатністю

Маркування дати виробництва та логотипу на курячих яйцяхТОВ “Євроджет” продовжує успішно співпрацювати з компанією Vibox (Чехія) у сфері постачання обладнання для маркування яєць. Особливе інтерес це обладнання викликало у зв’язку з переорієнтацією багатьох виробників яєць на ринки з високими вимогами до надпису на яйцях, які не можуть бути забезпечені традиційними технологіями маркування.

Починаючи з 1993 року компанія займається виробництвом та постачанням обладнання для тваринництва, в тому числі для птахівництва. В 2003 році спеціалістами цієї компанії були розроблені перші принтери для маркування яєць в лотках. З того часу  і до сьогоднішнього моменту принтери постійно вдосконалювалися і розширюється їх модельний ряд. Зараз принтери від MBD можуть вирішити практично будь яку задачу, пов’язану з маркуванням яєць, як в лотках, так і грейдерних і сортувальних машинах. Крім того, ця компанія пропонує принтері для маркування упаковки з яйцями.

Все обладнання працює на основі термоструйной технології TIJ 2,5 компанії Hewlett Packard. У принтерах даного типу використовуються стандартні чорнильні картриджі HP. Одноразовий картридж суміщений з друкуючої головкою. Ця конструкція забезпечує простоту та надійність експлуатації, а також легкість замін.

Які переваги технології струминного термотдуку  (TIJ) HP?

  • Економічність. Немає циклу підготовки до запуску і відсутній час простою. Коли приходить час замінити картридж, змініть тільки той, який потрібно.
  • Простота використання. Для використання та обслуговування принтерів струйного термодруку не потрібно ніякої спеціальної підготовки. Конструкція картриджей дозволяє легко витягнути і вставити їх коли потрібна заміна.
  • Висока швидкість. Сотні крихітних сопел “вистрілюють” чорнило з величезною частотою, забезпечуючи дуже швидкий друк високої якості.
  • Надійність. Пристрої з технологією TIJ менш чутливі до бульбашок повітря в ежекторній камері. Це дозволяє уникнути проблем з якістю друку і затримок в роботі, викликаних попаданням повітря.
  • Гнучкість. Можливість використання найрізноманітніших матеріалів.
  • Висока якість. При використанні технології TIJ більш дрібні, ніж зазвичай, краплі вилітають з більшою точністю, забезпечуючи чудову якість зображень і тексту.
  • Екологічність. Для пристроїв струминного термодруку не потрібні технічні фахівці, які вміють працювати з летючими розчинниками. Крім того, при такій друку не виділяються ніякі шкідливі пари..

          Інформація з сайту HP 

 Маркировка яиц в лотках   Принтер для маркування яєць в лотках EGGJET EJ14 сконструйований таким чином, що дозволяють встановлювати від 1-ї до 6-ти друкуючих головок на один блок управління. Рухомі друкують головки опускаються вниз, копіюючи форму яйця, забезпечують чудову якість друку на кожному яйці. Гнучкість цього пристрою робить придатним його як для малих і середніх виробників, так і для великих фабрик забезпечених електронними сортувальними машинами. Дані для друку формуються на сенсорному екрані принтера або завантажуються з карти пам’яті. Принтер може бути укомплектований стандартним конвеєром зі швидкістю руху 10 м / хв або 17 м / хв, з продуктивністю 1500 або 2500 літаків на годину відповідно.

     EGGJET EJ14 – це рішення друку для грейдерних машин, також комплектується від 1 до 6 друкуючих головок, тому він може бути налаштований для різних типів грейдерів (MOBA, RIVA, STAALKAT і т.д.) або пакувальних машин.

З системами друку від компанії MBD Ви можете бути впевнені, що отримуєте готове рішення, яке розроблено відповідно до вимог Вашого бізнесу.

Arrow Up