Рішення для серіалізації та відстеження компанії SoftGroup тепер доступні в Україні

SoftGroup - рішення для серіалізації ліківНаша компанія, ТОВ “Євроджет», продовжує розширювати сфери своєї діяльності – тепер ми можемо запропонувати нашим клієнтам рішення для серіалізації, агрегації та відстеження в фармацевтичній промисловості.

Нашим новим партнером стала компанія SoftGroup (Болгарія) – лідер серед IT компаній Східної Європи що займаються впровадженням систем відстеження медичних препаратів.

Чому саме сьогодні ?

9 февраля 2019 – крайний срок запуска единой европейской системы маркировки и отслеживания согласно Директивы Европейского Союза о поддельных лекарственных средств 2011/62 / EU которая вступила в силу в феврале 2016 года. Данный закон требует использования упаковки которая защищена уникальными серийными номерами для всех лекарственных средств, которые отпускаются по рецепту на всей территории Европейского Союза.

09 лютого 2019 року – крайній термін запуску єдиної європейської системи маркування та відстеження згідно Директиви Європейського Союзу про підроблені лікарські засоби 2011 / 62 / EU яка вступила в силу в лютому 2016 року. Даний закон вимагає використання упаковки яка захищена унікальними серійними номерами для всіх лікарських засобів що відпускаються по рецепту на всій території Європейського Союзу.

З 2017 року система серіалізації первинної упаковки медпрепаратів діє в Сполучених Штатах Америки.

Наявність на підприємстві відповідної системи програмних та апаратних засобів дасть змогу українським виробникам фармацевтичної продукції експортувати свою продукцію до країн ЄС.

Чому саме SoftGroup та Євроджет ?

Ми добре знаємо потреби та специфіку українських виробників лікарських препаратів, маємо досвід реалізації проектів з маркування на фармацевтичних виробництвах.

Компанія SoftGroup має на плечима сотні автоматизованих лабораторій та десятки впроваджених систем сериалізації, відстеження та агрегації для виробників лікарських засобів по всій Європі.

SoftGroup пропонує як апаратні так і софтверні рішення SoftGroup® SaTT (Serialization and Track&Trace) починаючи з рівня пакувальних ліній (генерація кодів / маркування / контроль / відбраковка / агрегація) і аж до передачі даних  в єдину європейську систему – EU HUB (EMVO).

Рівні серіалізації медичних препаратів в Європі

Arrow Up