Iндивідуальне маркування та відстеження медичних препаратів – перспективи впровадження.

16 травня 2018р запрошуємо представників фармацевтичних підприємств України взяти участь в конференції присвяченій вивченню європейського досвіду впровадження системи індивідуального маркування упаковок медичних преперата кодом G1 (Track & Trace).

Зустріч проводиться ТОВ «Євроджет» спільно з компанією «SoftGroup», Болгарія

Приклад друку серійного номеру на упаковці ліків з DataMatrix

Рівні серіалізації медпрепаратів в Європі від SoftGroup

 

Рівень контролера виробничої лінії

 

Презентація  відбудеться 16 травня 2018р, в готельно-ресторанному комплексі «Петровський Бровар», за адресою: м. Бровари, вул. Осипова 131

ДОВІДКА:

SoftGroup болгарська компанія, що займається розробленням інноваційного програмного забезпечення у сфері запобігання фальсифікації медичних препаратів. SoftGroupмає 12-річний досвід розроблення власного обладнання, а останніми роками спеціалізується в такій, що швидко розвивається, сфері присвоєння серійних номерів, а також слідкування і відстеження, виконавчого лабораторного обладнання (LES) та лабораторних систем управління інформацією (LIMS) для виробників фармацевтичних препаратів. Рішення щодо присвоєння серійних номерів від Softgroup поєднують апаратний комплекс і програмне забезпечення для гарантування надійного присвоєння номерів та оптимізації виробничих процесів на фармацевтичних підприємствах.

Arrow Up