SoftGroup – лауреат 6-ї нагороди CEE Pharmaceutical Manufacturing Excellence Award в категорії «Постачальник рішень».

Місія SoftGroup з надання комплексних технології відстеження завдяки інноваціям була вдруге відзначена нагородою CEE Pharmaceutical Manufacturing Excellence Award.

Інновації лежать в основі діяльності SoftGroup, і це було визнано TEG Group вдруге під час Конгресу PHARM Connect (https://pharmconnect.eu/у Варшаві, Польща. Вони нагородили компанію 6-ю нагородою CEE Pharmaceutical Manufacturing Excellence Award за 2020 рік у категорії постачальників рішень, зазначивши повномасштабні послуги, які надає бізнес, щоб забезпечити майбутнє без контрафактної продукції.

 «Для мене було великою честю отримати нагороду вдруге і бути визнаним постачальником інноваційних рішень. Це дає нам додаткову мотивацію для продовження гарної роботи. Я вважаю, що отримання цієї нагороди буде дуже корисно для нас у всіх майбутніх переговорах з компаніями в Східній Європі і допоможе нам зміцнити наші позиції в якості новатора і надійного партнера для фармацевтичних компаній, особливо на польському ринку, де ми дуже активні

Поділився доктор Андрій Атанасов, керівник з розвитку бізнесу в SoftGroup після офіційної церемонії нагородження.

Першу премію в 2018 році компанія отримала за інноваційне рішення для сериализации для свого болгарського клієнта – Tchaikapharma High-Quality Medicines AD.

Проект цього року відрізняється успішною реалізацією комплексногг рішення для сериализации і агрегації на російському ринку для польського фармацевтичного виробника Phytopharm Klęka S.A. – власника найбільшої в Європі плантації алое вера.

Рішення SoftGroup® SaTT відрізняється складністю впровадження – це пов’язано з контактами з російськими регулюючими органами з приводу майбутнього впровадження системи відстеження наркотиків, з одного боку, і адаптації технологічних рішень до існуючих виробничих процесів, з іншого.

Arrow Up