Один маркувальник на 15 пакувальних ліній – це реальність

Маркування розгорток картонних коробок

 

Компанія Dragonfly усуває вузьке місце на виробництві

З часу свого заснування в 1984 компанія Dragonfly Foods з англійського міста Девон виробляла такі рослинні білкові харчові продукти, як гамбургери, соєві ковбаски і вироби для магазинів здорового харчування і супермаркетів. У компанії Dragonfly багато робиться вручну і за день випускається від 3000 до 5000 виробів в ящиках і картонних коробках. До її замовників відносяться компанії Holland & Barrett, Ocado, Morrison, а також Abel & Cole. Товари поставляються до Швеції, Данії та Австралії.

З ростом виробництва ручне кодування стало вузьким місцем. Вироби, які надходили з виробничої лінії, маркувалися стікерами вручну, як це робиться в супермаркетах.

Головний технолог Гарет Буртон: «Цей метод був застарілим і дуже схильним до помилок». Також був ризик відклеювання етикетки, а за виріб з неправильною або неповною датою ми могли нарватися на штраф. Також могли постраждати ділові відносини, що напрацьовувалися роками.

Сьогодні компанія Dragonfly покладається на автономну систему маркування udaFORMAXX, що працює разом із струменевим принтером від KBA-Metronic. Програмований користувачем струменевий принтер alphaJET mondo друкує чітко і акуратно на продукції що поступає з 15 різних виробничих ліній.

Зараз бум на продукти з тофу. Завдяки системі udaFormaxx від компаній KBA-Metronic вдалося усунути вузьке місце виробництва

швидше в два рази

Маркування пластикових упаковок товаруСистема udaFORMAXX маркує швидко і точно як розкладні картонні коробки так і пакети. Оператор завантажує в магазин плоский пакувальний матеріал, вказує кількість і потрібне кодування і натискає кнопку пуску. Автономна маркуальна система автоматично подає заготовки під друкуючу головку краплеструменевого маркувальника alphaJET, а після в накопичувач.

Тепер виробничий колектив може бути впевнений в правильності і відповідності маркування виробів.

Час маркування скоротилося більш ніж в половину.

Бартон пояснює: «Що мені особливо подобається в системі udaFORMAXX, так це те, що ми тільки раз задаємо відповідний код і далі можемо не хвилюватися, що щось друкується неправильно. Ця автоматична функція сильно економить наш час. Робітникові на початку зміни досить півгодини на настройку та маркування. Раніше в кінці кожного робочого лінії повинен був стояти окремий працівник і протягом 3-х годин клеїв етикетку. Це було наше вузьке місце».

Тепер персоналу просто задати маркування продукції на весь робочий день. Головний технолог: «Ми записали всі свої пакувальні одиниці, так щоб легко знайти потрібні параметри. Просто заповнюємо магазин, вибираємо кількість і починаємо маркування».

Швидке зростання об’ємів виробництва компанії Dragonfly Foods. Бартон: «Протягом останніх кількох тижнів наші обсяги виробництва більші ніж будь-коли раніше. Особливо це стосується продуктів з тофи ». Тому компанія планує придбати ще один струменевий принтер alphaJET для нової виробничої лінії для друку дати на упаковці з фольги безпосередньо в процесі виробництва.

Коротко про проект:

  • 5000 промаркованих упаковок по 30 хвилин
  • 15 різних виробничих ліній
  • автономна маркувальна система udaFORMAXX з струменевим маркувальником alphaJET mondo
  • запобігає помилкам ручного процесу
  • призначені для користувача настройки і пароль для гарантії правильності коду
  • точне розміщення друку

 

Arrow Up