.

.NEOID SYSTEMS – іспанська компанія що пропонує найпередовіші рішення в сфері промислового кодування та маркування для швидкої ідентифікації та відстеження продукції.

Вони проектують та випускають широкий асортимент промислових принтерів високої роздільної якості, відомих як NEO INKJET в монохромній та даокольорових версіях.

Ці принтери є флагманськими продуктами завдяки універсальності, ефективності та високій якості друку.

Компанія спеціалізується на установці принтерів для ідентифікації та маркування штрих-кодів, терміну придатності, відстеження упаковки… все це за допомогою чорнильних маркувальників з високою роздільною здатністю. 

Компания специализируется  специалистами по установке принтеров для идентификации и маркировки таких работ, как печать штрих-кодов, партий, сроков годности, отслеживаемости, упаковки… все это с помощью струйных принтеров высокого разрешения.

З самого початку NEOID SYSTEMS  присутня в великих національних та міжнародних компаніях різних розмірів та секторів допомагаючи їм економити засоби та досягати найвищої якості друку що дозволяэ ъм економити кошти да досягати найвищоъ якості друку на своїй упаковці.

NEOID SYSTEMS має досвідчену команду інженерів, комп’ютерних спеціалістів, електромеханіків та чудовий міжнародний відділ та відділ обслуговування клієнтів, тому їх рішення легкодоступні для кампаній по всьому світу..

Партнери по продажу та обслуговуванню в основних промислових країнах підтримують тісний контакт з клієнтами та забезпечують чудову якість обслуговування по всьому світу.

* Сайт компанії https://neoidsystems.com/


 

Вибрати та купити товари виробника "NEOID Systems":

Arrow Up