Categories: Каталог

Настільні принтери етикеток

Промислові принтери для друку етикеток.

Термотрансферні принтери застосовуються для друку рулонних самоклеючих етикеток.

У поліграфії ціна однієї і тієї ж етикетки може відрізнятися на порядок в залежності від тиражу. Тому для дрібносерійного виробництва доцільно друкувати етикетки безпосередньо на виробництві за допомогою термотрансферного принтера. Мінімальний тираж в цьому випадку – 1 етикетка.

У стандартному випадку етикетка створюється в спеціалізованій програмі або друкується їх будь-якими офісними / бухгалтерської / складської програми через Windows драйвер.

Термотрансферні принтери легко інтегруються в інформаційну систему підприємства і друкують будь-яку змінну інформацію в режимі реального часу: штрих коди, серійні номери, будь-яку інформацію з бази даних.

Також вони можуть підключатися до платформених або динамічним ваг для друку вагової етикетки.

Основні характеристики термотрансферних принтерів, які треба враховувати при виборі обладнання:

  • Вимоги до стійкості друку. Якщо етикетка зберігається в кімнатних умовах і термін термін її життя кілька місяців то можна використовувати термобумагу і метод прямого термодруку. В іншому випадку застосовується термотрансферний друк і спеціальна барвна стрічка (ріббон). В окремих випадках етикетки можуть бути текстильними чи синтетичними.
  • Розміри етикеток. Важлива мінімальна і максимальна ширина етикетки.
  • Роздільна здатність друку. Вибирається виходячи з мінімального розміру друкованого тексту. Доступні варіанти 200/300/600 dpi.
  • Продуктивність друку. Визначається швидкістю друку і ресурсом принтера. Високопродуктивні моделі часто мають великий запас міцності і можуть працювати в режимі 7/24.
  •  Інтерфейси підключення. Більшість моделей на ринку обладнані портами USB і RS232. Ethernet може бути доступний як опція.
  • Додаткові пристрої: диспенсер (відділювач) етикетки, зовнішній намотчик етикеток, ніж.

Recent Posts

Слава Україні !

На захист України!   З початку агресії росії проти України багато співробітників нашої компанії пішли…

2 тижні ago

FX ONE REMOTE

FX ONE REMOTE Новий струменевий маркувальник FX ONE — це один із дрібносимвольних принтерів із…

6 місяців ago

Foenix

FOENIX - розробник та виробник краплеструменевих маркувальників з нульовими витратами на обслуговування.    Foenix Coding…

7 місяців ago

З Новим Роком!

Шановні партнери! Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!   Нехай прекрасні зимові…

1 місяць ago

Маркувальник alphaJET5 X

 Найшвидший та найпотужніший із усіх краплеструменевих маркувальників  alphaJET Принтер alphaJET5 X виробництва Koenig & Bauer…

8 місяців ago

Візит на виставку CPhl 2021, Мілан

В Мілані, Італія закінчилась велика фармацевтична виставка CPHI 2021. Серед відвідувачів були і керівництво ТОВ «Євроджет».…

9 місяців ago