Categories: Каталог

Термоструменеві маркувальники

Термоструменева система друку (TIJ) – стара нова технологія.

Технологія термоструминного друку (thermal ink jetTIJ) давно відома і широко використовується в офісних принтерах та поліграфії.

Основними розробниками цієї технології є компанії Hewlett Packard та Lexmark

Останнім часом з появою нових чорнил та удосконаленням картриджів з’явилася змога використовувати принтери  на базі цієї технології (thermal inkjet printer) на виробництві для друку на первинній та вторинній упаковці товарів.

Друкуючий картридж системи TIJ має ряд маленьких камер зі своїми нагрівачами. При подачі на такий нагріваючий елемент імпульсу струму чорнило у камері швидко закипає і пара під високим тиском викидає краплю чорнила на оброблювану поверхню.

 Переваги

  • Висока роздільна здатність друку
  • Охайність
  • Максимальна надійність
  • Мала потреба у техобслуговуванні
  • Простота техобслуговування та експлуатації
  • Друк на різноманітних матеріалах

Недоліки

  • мала «фокусна відстань»
  • Можливі проблеми друку на нерівній поверхні

Технологія HP TIJ2.5 вже досягла своєї зрілості у пакувальній справі. Проблеми з друком на гладкій поверхні, що раніше стримувала термоструменеву технологію, залишилася в минулому. Системи TIJ2.5 в основному подолали багато недоліків принтерів CIJ із техобслуговуванням, підтриманням чистоти та складністю, в основному відсутні у термоструменевих маркувальниках TIJ і на разі можуть забезпечити ефективне маркування та кодування з високою якістю, невибагливістю в обслуговуванні при максимальній надійності роботи.

Раніше технологія безперервного струменевого друку CIJ, зі своєю різноманітністю чорнил на основі МЕК була чи не єдиною для нанесення зображень на гладкі поверхні – пластмас, металів, лакованих виробів.  Але зараз стан змінився завдяки появі таких чорнил на основі розчинників, які можуть застосовуватися у термоструменевих (TIJ) картриджах. Тепер з‘явилась можливість друкувати на консервних банках, поліетиленових пакетах, фользі та інших матеріалах.

Recent Posts

Слава Україні !

На захист України!   З початку агресії росії проти України багато співробітників нашої компанії пішли…

2 тижні ago

FX ONE REMOTE

FX ONE REMOTE Новий струменевий маркувальник FX ONE — це один із дрібносимвольних принтерів із…

6 місяців ago

Foenix

FOENIX - розробник та виробник краплеструменевих маркувальників з нульовими витратами на обслуговування.    Foenix Coding…

7 місяців ago

З Новим Роком!

Шановні партнери! Прийміть щирі вітання з Новим роком та Різдвом Христовим!   Нехай прекрасні зимові…

1 місяць ago

Маркувальник alphaJET5 X

 Найшвидший та найпотужніший із усіх краплеструменевих маркувальників  alphaJET Принтер alphaJET5 X виробництва Koenig & Bauer…

8 місяців ago

Візит на виставку CPhl 2021, Мілан

В Мілані, Італія закінчилась велика фармацевтична виставка CPHI 2021. Серед відвідувачів були і керівництво ТОВ «Євроджет».…

9 місяців ago