ТОВ "Євроджет"

FX ONE REMOTE


FX ONE REMOTE


Новий струменевий маркувальник FX ONE — це один із дрібносимвольних принтерів із найнижчою вартістю друку та мінімальним обслуговуванням. Він пропонує реальну альтернативу для маркування ваших продуктів.

Принтер FX ONE – компактний струменевий принтер високої роздільної здатності для друку номерів партій, використання дат, тексту, логотипів і штрих-кодів на будь-яких матеріалах, таких як картонні коробки, лотки, пляшки, поліетиленові пакети, фольга, харчові пакети, банки, екструзії та практично будь-які матеріали. продукти.


КРАЩА АЛЬТЕРНАТИВА ТРАДИЦІЙНИМ КРАПЛЕСТРУМЕНЕВИМ МАРКУВАЛЬНИКАМ


 

Маркувальник FX ONE Remote був розроблений як дуже простий струменевий принтер, але з можливістю друкувати від одного до восьми рядків тексту та застосуванням ваших власних стилів шрифтів та графіки.

FX ONE Remote є реальною альтернативою складним CIJ-принтерам за дуже доступною ціною:

  • Найнижча вартість друку на ринку
  • Друк із високою роздільною здатністю
  • Створено для нульового обслуговування
  • Гнучкість, що дозволяє друкувати у будь-якому напрямку
  • Багаторядковий друк без додаткових витрат
  • Не вимагає розчинника для роботи
  • Немає фільтрів та помп

ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ ЕКСТРУЗІЇ ТА 


FX ONE – це модульний струминний маркіратор для промислового використання. Він ідеально підходить для маркування профілів, друку на тканих стрічках та інших промислових застосуваннь.

Маркувальник FX ONE легко програмується на безперервний друк через певні проміжки часу або відстань на лінії екструзії.

Отримайте повний контроль над повторним друком на рулоні матеріали. Декілька принтерів FX ONE можуть бути підключені до мережі для друку однакових або різних повідомлень. Сенсорний контролер, встановлений віддалено, може бути підключений до енкодера або пристрою активації друку будь-якого типу


ПРОСТОТА УСТАНОВКИ ТА ЕКСПЛУАТАЦІЇ


Принтер FX ONE Remote можна легко встановити на більшості пакувальних машин, ліній розливу або в обмеженому просторі.

Друкуйте на обидві сторони продукту, але використовуйте лише один сенсорний контролер. Незалежно від того, чи ви друкуєте дві сторони коробки або обидві сторони більшого продукту, наявність одного контролера спрощує введення повідомлень оператором. Легко друкуйте однакові або різні повідомлення на обох сторонах продукту.

Великий кольоровий графічний сенсорний екран та дисплей WYSIWYG у поєднанні з графічними клавішами дій роблять редагування та програмування повідомлень справді простими.


CТАБІЛЬНА ПРОДУКТИВНІСТЬ ДРУКУ


Автоматичний затвор на друкувальній головці гарантує, що друк залишиться ідеальним у безперервному або уривчастому режимі роботи та в суворих умовах без втручання оператора.

Затвор можна закрити вручну або автоматично, коли FX ONE не використовується. Коли заслінка закрита, це забезпечує кращий захист друкувальної голівки від фізичного пошкодження та висихання чорнила всередині друкувальної голівки.

Найкращий захист від агресивних середовищ:

Час відкриття затвора може становити лише 5 секунд. Це означає, що затвор буде відкрито лише на 5 секунд під час друку. Відразу після цього він закриється і захистить друкувальну головку від протягу, вологості, пилу та інших забруднень у повітрі.

 


УПРАВЛІННЯ ЧОРНИЛОМ ДЛЯ ІДЕАЛЬНОГО ДРУКУ


Легкотекуче чорнило на основі оливи або розчинника знаходиться в герметичному чорнильному картриджі, що гарантує відсутність відходів, забруднень та безладдя. Заміна картриджа триває кілька секунд під час друку.

Принтер можна запрограмувати на автоматичне продування та очищення, що забезпечує 100% безвідмовну роботу.


ВЕЛИКІ ЧОРНИЛЬНІ КАРТРИДЖІ


Принтер FX ONE сумісний з багатьма типами чорнила, що робить його найуніверсальнішим принтером на ринку. Друкуйте на будь-якому носії та до 15 мільйонів знаків на одному картриджі. Ми пропонуємо найширший асортимент рідин для струминного друку, щоб задовольнити навіть спеціалізовані завдання клієнтів.

MADE IN THE UK

ХОРОШЕ ПРИЛИПАННЯ

ШИРОКИЙ СПЕКТР ЧОРНИЛ

ВИСОКИЙ КОНТРАСТ


Exit mobile version