.

.FOENIX – розробник та виробник краплеструменевих маркувальників з нульовими витратами на обслуговування. 

 

Foenix Coding є провідним виробником і глобальним постачальником новітніх струменевих принтерів для харчової промисловості, виробництва напоїв, фармацевтичної, промислової та електронної промисловості для лінійного кодування, маркування, (друку) та ідентифікації. Протягом більш ніж 5 років Foenix завоювала світову репутацію за якість та креативність у поєднанні з економічною ефективністю та низьким рівнем обслуговування при розробці наших принтерів.

КОМПАНІЯ

Foenix Coding відомий своїми промисловими струменевими принтерами, що спеціалізуються на розробці та виробництві струменевих систем, які не потребують обслуговування. Щоб британський виробник здобув перемогу у всьому світі, ми повинні зробити набагато більше, ніж просто пропонувати конкурентоспроможний продукт. Розумний дизайн Foenix привів до радикального скорочення компонентів всередині наших принтерів. Такий підхід призвів до зниження виробничих витрат, а також до підвищення надійності принтера, що робить Foenix надихаючим гравцем у всьому світі.

РИНКИ

Маркувальники Foenix пропонують економічні рішення як для кодування первинної, так і вторинної упаковки. Це включає заміну етикетки та альтернативи для TIJ (термоструменеві) та CIJ (безперервний чорнильний струмінь. Наші принтери відрізняються тим, що вони використовують іншу технологію. Тому принтери Foenix можна запропонувати як альтернативне рішення. У той же час вони легко вписуються в будь-який асортимент рішень для кодування та маркування.

 

* Сайт компанії   http://foenix-group.com/

Вибрати та купити товари виробника "Foenix":

Arrow Up