.

.Компанія Ferrinox була заснована в 1990 році і випускає різні моделі напівавтоматичних етикетувальних машин, використовуваних у багатьох галузях таких як виробництво вина, оливкової олії, косметики та хімічної промисловості.

Апплікатори этикеток – ці пристрої розроблені спеціально для невеликих виробництв, там, де потрібна висока якість і точність нанесення етикеток, але немає високих швидкостей.

Наклейка самоклеючих етикеток на круглі пляшки в процесі виробництва вимагає застосування складних етикетувальних систем, що складаються з аплікаторів, конвеєрів, пристроїв обкатки і регулюючих вузлів.

У випадку, якщо потрібно також клеїти контрэтикетку, то складність системи зростає ще більше. Такі системи забезпечує високу продуктивність та якість нанесення етикеток, а також мають високу вартість і частіше їх застосування небажано при виробництві невеликих партій продукції.

До останнього часу єдиною альтернативою була ручна праця, але при цьому складно добитися високої точності та рівномірності наклеювання. Саме для таких задач італійською компанією Ferrinox s.n.c. була розроблена ціла серрія полуавтоматичних апплікаторів.

* Сайт компанії    http://www.ferrinoxsnc.it/

Arrow Up